מערכת משיבון שיווקי מבוסס מילות מפתח בשירות העסק שלכם

מערכת משיבון שיווקי מבוסס מילות מפתח בשירות העסק שלכם

מערכת משיבון שיווקי מבוסס מילות מפתחשיווק הוא תמיד מנוף הצמיחה של העסק וכל עסק משקיע במאמצי שיווק על מנת להגדיל את מאגר הלקוחות, להגביר את אחוזי ההמרה ואת נאמנות הלקוח.

עסקים מחפשים את התמורה המרבית והאפקטיבית ביותר עבור הוצאות השיווק שלהם וזה בדיוק מה שהמערכת מעניקה לכם.  לשם כך חשוב להיות יצירתיים ולפגוש את הלקוח בכל נקודה במסע הלקוח. משיבון SMS אוטומטי הוא בדיוק הכלי שהיה חסר לכם – זהו הכלי שפוגש את הלקוח בדיוק ברגע הנכון, הרגע בו סיכויי ההמרה הם הגבוהים ביותר.

משיבון המבוסס על מילות מפתח מאפשר לכם להגדיר מילות מפתח אותן הלקוח שולח באמצעות הודעות SMS ומייד מקבל הודעה מותאמת אישית והכול באופן אוטומטי, על פי הגדרות שנערכו מראש.

כך אתם יכולים להעניק ללקוח מידע, הטבות או חומר פרסומי הרלוונטי לפעילותו הנוכחית באותו הרגע.

משיבון SMS אוטומטי מעניק לכם יכולות אוטומציה. בעזרתו תוכלו להעביר מידע חשוב ומעודד קניה ללקוח גם מחוץ לשעות הפעילות של העסק וגם כאשר אתם עסוקים.

מידע רלוונטי המגיע ברגע הנכון מגדיל את אחוזי ההמרה!

יתרונות המערכת

משיבון אוטומטי המבוסס על מילות מפתח מעניק לבעלי העסקים יתרונות רבים ומאפשר להם להשיג את המטרות הבאות:

הגדלת מכירות העסק – הלקוחות מקבלים מידע חשוב ורלוונטי בזמן הטוב ביותר, בדיוק ברגע שבו הם מתכננים לבצע רכישה. הלקוח הוא זה אשר יוזם את הפנייה אל העסק וסיכויי ההמרה הם הגבוהים ביותר.

בניית רשימת שיווק – באמצעות המערכת אתם יכולים לבנות רשימת תפוצה אותה ניתן לייצא למערכות שיווק אחרות.

שימור לקוחות – אתם עובדים קשה ומשקיעים הרבה אנרגיה בהשגת לקוחות חדשים, אך ברגע אחד אתם עשויים לאבד אותם. בזכות המשיבון תוכלו לשמור על מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוח ולהמשיך לספק להם מידע על מוצרים ומבצעים. ניתן להשתמש בסרטוני ווידאו, תמונות ועוד.

חיסכון בזמן – עסקים משקיעים משאבים רבים במענה ומתן שירות ללקוחות. באמצעות מערכת אוטומציה זו ניתן לטפל ברבות מהפניות ולספק ללקוח את המידע הדרוש ללא עלויות נוספות של כוח אדם ולמעשה ללא עלויות נוספות בכלל.

מערכת זו מגדילה את יכולות השיווק שלכם בצורה ניכרת. תוך שניות אתם יכולים להגדיר מילות מפתח וליצור קמפיינים שיווקיים יעילים וברי מדידה.

המערכת גם מאפשרת לכם פרסונליזציה – תוכלו להכניס אל תוך המערכת פרטי אנשי קשר מתוך מאגר הלקוחות שלכם; כאשר יבקשו מידע באמצעות מסרון הם יקבלו תשובה אישית הכוללת את שמם. הניסיון מראה כי הלקוחות פותחים וקוראים 98% אחוז מהודעות ה SMS, זאת לעומת 22% בהודעות המייל.

יותר פרטים ב-מצגת PPT  או ב-PDF

משיבון מבוסס מילות מפתח – למי זה מתאים וכיצד זה עובד

מערכת משיבון שיווקי מבוסס מילות מפתחמערכת זו מעניקה כלים חזקים מאוד לעסקים קטנים ועצמאיים אשר רוצים להגדיל את המכירות ולזכות ביתרון בשוק התחרותי.

כל סוגי העסקים יכולים למצוא שימוש למערכת זו. סוכנות נדל“ן יכולה להשתמש במערכת על מנת לאפשר ללקוחות לקבל מידע נוסף על נכסים; מסעדה המבצעת משלוחים יכולה להשתמש במערכת על מנת להעביר ללקוח את תפריט המשלוחים ומבצעי קידום מכירות; קוסמטיקאית יכולה לפרסם את שעות הפעילות ומחירי הטיפולים; רופאי שיניים יכולים לשלוח הוראות הגעה למטופל ועוד ועוד.

על מנת להשתמש באפליקציה יש למלא אחר 3 צעדים פשוטים ביותר:

  1. הגדירו במערכת את מילות המפתח ואת התשובה האוטומטית.
  2. פרסמו את מילות המפתח; לצורך כך תוכלו להשתמש באתר האינטרנט, רשתות חברתיות, שלטים ומדבקות, מודעות בעיתונות, פרסומים בנקודות המכירה וכו‘.
  3. בשלב השלישי האפליקציה מקבלת את הודעות ה SMS ועונה באופן אוטומטי ללקוח.

יתרונות נוספים

המערכת עובדת 24 שעות ביממה באופן אוטומטי, המידע תמיד זמין עבור הלקוח ובקשת המידע אינה גוזלת משאבים מהעסק ואינה מייצרת עלויות.

מילות המפתח ניתנות להגדרה עצמית, ללא הגבלה

הלקוח מקבל תשובה מיידית.

ההודעות מגיעות ללקוח וזוכות להתייחסות, הן אינן מסוננות על ידי מסנני ספאם כפי שקורה בדואר אלקטרוני.

ההודעות יכולות להיות ויראליות. אם הלקוח מוצא את המידע מעניין ומועיל הוא עשוי להעבירו לחבריו.

למערכת יש יכולת להתמודד עם מספר פניות בלתי מוגבל, כך אתם יכולים לתת מענה לכמות לקוחות אדירה בזמן קצר ללא הפעלת מערך טלפוני של שירות לקוחות.

להורדה: Business SMS Marketing Auto Reply / Text Messaging

Avatar of LeMi Apps

LeMi Apps provides, Autoresponder (SaaS) for SMS Marketing, Auto Reply to Missed Calls and Texts, for Small Businesses and individuals.